Mrągowska grupa regatowa

Regaty OldBoy i Zlot Bazunów

Termin: 29.09-01.10.2023

Miejsce: Mrągowski Ośrodek Sportowy Baza, Mrągowo

Zapraszamy na niezapomniane regaty OldBoy i Zlot Bazunów!

Po licznych zapytaniach „starszych żeglarzy”, mamy przyjemność ogłosić wyjątkowe wydarzenie w ramach „Mistrzostw Mrągowskiego Ośrodka Sportowego”. Już od 29 września do 1 października 2023 roku zapraszamy na emocjonujące regaty OldBoy o Puchar Dyrektora Generalnego Wild Polska Sp.z o.o. oraz niezapomniany Zlot Bazunów. To wydarzenie, które łączy pokolenia żeglarzy i miłośników mazurskich jezior.

Program Wydarzenia:

29 września 2023 (Piątek)

  • Zgłoszenia do Regat: Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Można również złożyć zgłoszenie osobiście w biurze regat w Mrągowskim Ośrodku Sportowym Baza do godziny 14:30. Opłata wpisowa wynosi 50 złotych

30 września 2023 (Sobota)

  • 16:00 – Start do Pierwszego Wyścigu: To moment, na który wszyscy czekają! Żeglarze OldBoy wyruszają na trasę rywalizacji.
  • 20:30 – Zlot Bazunów: Wieczór w hotelu „Anek” to czas na niezapomniane spotkania i wspomnienia. Zapraszamy zarówno żeglarzy, jak i wszystkich sympatyków mrągowskiego żeglarstwa na to wyjątkowe wydarzenie.

01 października 2023 (Niedziela)

  • Uroczyste Zakończenie Regat: W Mrągowskim Centrum Kultury odbędzie się uroczyste zakończenie regat OldBoy. To moment, w którym poznamy zwycięzców i wręczymy Puchar Dyrektora Generalnego Wild Polska Sp.z o.o.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników żeglarstwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. To doskonała okazja, by połączyć pasję żeglarstwa z pięknymi krajobrazami mazurskich jezior i niezapomnianą atmosferą towarzyską. Nie przegapcie okazji, do zobaczenia na regatach OldBoy i Zlocie Bazunów!

Dla dodatkowych informacji i zgłoszeń prosimy odwiedzić naszą stronę internetową lub skontaktować się z nami pod adresem mgr.mragowo@gmail.com, sekretariat@mosmragowo.pl

Scroll to Top