Mrągowska grupa regatowa

Wakacje dla kreatywnych

Zapraszamy do udziału w kreatywnych półkoloniach we współpracy z Sunshine Garden! To niepowtarzalna okazja dla dzieci do spędzenia czasu w atmosferze pełnej przygód, nauki i zabawy. W programie:

Klucznik

Drużyny zdobywają punkty wykonując zadania przypisane do kluczy. Każdy klucz to inny poziom trudności zadania, ale i różna wartość punktów do zdobycia. Z kluczy można korzystać wielokrotnie pod warunkiem, że akurat jest on wolny. Wyzwania przypisane do kluczy to gry integracyjne i team-buildingowe. Wygrywa ta załoga, która zdobędzie jak najwięcej punktów. Mogą 17 razy wykonać proste zadanie za 3pkt. albo tylko kilka razy zadanie za 15pkt. Dużą rolę odgrywa strategia. Trzeba razem planować i działać na wspólny sukces. Inaczej to się nie uda.

Trening kreatywnego myślenia

Poprzez bardzo proste i zabawne ćwiczenia pokazujemy jak można pracować nad swoją kreatywnością. Udowadniamy, że nie jest to sprawa zarezerwowana jedynie dla artystów. Każdy z nas jest kreatywny. Ale tak jak o sprawność fizyczną, możemy dbać o sprawność naszego myślenia twórczego. W treningu pracujemy m.in. na dramie pedagogicznej oraz wielu ćwiczeniach z treningów aktorskich.

Tajemnica kłobuka

Gra detektywistyczna zbudowana na podstawie legend, baśni i podań mazurskich. Kłobuk to najpopularniejszy nasz duszek. Właśnie on gra główną rolę w tej historii. Jest jej narratorem, bohaterem i sprawcą wielu zdarzeń.

Konstruktorzy

Drużyny mają za zadanie zbudować wehikuł. Woda, ziemia lub powietrze to przestrzenie, w których wehikuł ma się poruszać. Nie ogranicza nas tutaj świat realny, a jedynie wyobraźnia uczestników. Nad tym pracują nasi animatorzy, aby grupę rozpalać w pomysłach i wspólnym szukaniu kolejnych nowych rozwiązań. Drużyna dysponuje stanowiskiem do pracy wyposażonym w podstawowe narzędzia i pakiet bazowy do budowy. Aby rozwijać projekt korzystają ze SKLEPU, w którym znajdą kolejne elementy do budowania. Żeby je zdobyć wykonują zadania zorientowane na budowanie zespołu. Prócz tego czeka na nich SZOPA, a w niej pełen arsenał narzędzi. Ukośnica, szlifierki, wkrętarki, ściski stolarskie, wiertła wszelkiej maści, młotki duże i małe, klucze rozmaitych rozmiarów. Animatorzy podpowiedzą, doradzą i pomogą tych narzędzi użyć.

Gra terenowa

Zapraszamy do ciekawej rywalizacji opartej o naukę funkcjonowania w lesie. Drużyna ma przydzielonego animatora-przewodnika. W jego plecaku jest wszystko, co będzie potrzebne do wykonania zadań po drodze. Trasa jest dostosowana do wieku i umiejętności uczestników. Pokazujemy jak poradzić sobie z transportem przez las poszkodowanego. Co zrobić by móc przygotować sobie podstawowe schronienie w lesie. I najważniejsze – jak zadbać o obozowy ogień. Tu liczy się tempo pokonania trasy, jakość wykonania zadań oraz to jak drużyna radzi sobie razem. Bardzo istotne jest działanie jak drużyna, wsparcie słabszych i wykorzystanie potencjału całej grupy.

Olimpiada

Siatkówka, piłka nożna czy koszykówka? Wszystko pomieszane ze sobą i doprawione humorem. Tak powstały nasze dyscypliny olimpijskie. Drużyny rotacyjnie rywalizują ze sobą na innych boiskach niż te które znają. Do tego mogą korzystać z zadań pobocznych aby podciągnąć drużynę w tabeli wyników. Finał to podium, medale i marsze honorowe drużyn z ich autorskimi pieśniami na ustach.

Dodatkowo, zapewniamy uczestnikom:

  • Ubezpieczenie NNW na czas trwania półkolonii.
  • Dwa smaczne posiłki dziennie, zapewniające niezbędną energię do aktywności na wodzie.
  • Profesjonalną kadrę szkoleniową, która zadba o bezpieczeństwo i zapewni atrakcyjne zajęcia.
  • Mnóstwo uśmiechu i pozytywnych doświadczeń, które uczynią te wakacje niezapomnianymi!

Cena za udział w półkoloniach wynosi 950 zł. Jednakże, oferujemy specjalne zniżki:

  • Zniżka w wysokości 50 zł dla rodzeństwa każdego uczestnika.
  • Zniżka w wysokości 100 zł dla członków naszego klubu.

Nie czekaj, zapisz się już dziś i zapewnij swojemu dziecku niezapomniane wakacyjne przeżycia

Scroll to Top